29.02.2012 16:52   |   Події
Автор: Юліана Матусова

Заборону на кетамін тимчасово скасовано

Заборону на кетамін тимчасово скасовано

КИЇВ. 29 лютого. АМН. Кабінет міністрів дозволив приватним ветеринарам використовувати кетамін до того, як застосування препарату законодавчо врегулюють. Про це АМН повідомила служба ВВС.

Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк повідомив, що уряд дозволяє приватним ветеринарним клінікам використовувати кетамін до нового закону.

Нагадаємо, що на початку 2011 року уряд прирівняв кетамін до наркотичних речовин і заборонив його використання без ліцензії. 12 січня цього року парламент повернув ветеринарам право використовувати кетамін, врахувавши вимоги уряду щодо зберігання препарату, які могли дозволити собі лише великі клініки.

Втім, Президент ветував цей закон, і з 1 березня заборона на використання кетаміну мала відновитися.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100