29.02.2012 17:09   |   Події
Автор: Юліана Матусова

Закон про заборону реклами сигарет чекає підпису Януковича

Закон про заборону реклами сигарет чекає підпису Януковича

КИЇВ. 29 лютого. АМН. Громадськість закликає Віктора Януковича підписати закон про заборону реклами сигарет. Про це повідомляє ВВС.

МОЗ, ВООЗ, педагоги та представники громадських організацій закликали президента затвердити закон про заборону реклами тютюнових виробів.

Цей документ парламент ухвалив 22 вересня минулого року. Депутати заборонили рекламу, спонсорство та стимулювання продажу тютюнових виробів. 24 лютого свій підпис під документом поставив спікер Володимир Литвин.

Нагадаємо, що раніше УЄФА заявила, що посилить заходи щодо повної заборони на використання, продаж чи рекламу тютюну на всіх стадіонах, залучених до проведення чемпіонату ЄВРО-2012.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100