29.02.2012 17:35   |   Події
Автор: Анна Бельдій

Захворюваність на кашлюк зросла майже вдвічі - експерт МОЗ

Захворюваність на кашлюк зросла майже вдвічі - експерт МОЗ

КИЇВ. 29 лютого. АМН. У порівнянні з минулим роком захворюваність на кашлюк в Україні зросла приблизно вдвічі. Про це АМН розповів Сергій Крамарєв, головний спеціаліст МОЗ з питань дитячих інфекційних захворювань.

"Як у випадку з кором, захворюваність на кашлюк має циклічний характер, причому підйом відбувається приблизно кожні 2-3 роки. Я можу сказати, що за останній рік захворюваність на кашлюк зросла мало не вдвічі. Причина не тільки в природному циклі захворюваності, а ще й у тому, що населення не достатньо охоплено вакцинацією через антивакцинальну пропаганду", - розповів медик.

Як зазначив експерт, кашлюк вражає дихальні шляхи і характеризується нав'язливим приступоподібним кашлем, який може тривати кілька місяців. Для дітей перших років життя це захворювання може бути смертельним. В Україні діти планово отримують щеплення від кашлюку протягом першого року життя.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100