29.02.2012 18:46   |   Події
Автор: Анна Бельдій

Новий вірус грипу виявили у летючих мишей

Новий вірус грипу виявили у летючих мишей

КИЇВ. 29 лютого. АМН. У кажанів в Гватемалі виявлено новий підтип вірусу грипу А, споріднений іншим підтипів, його назвали H17, повідомляють західні ЗМІ ..

Вірус Н17 еволюціонував від загального предка вірусів грипу давно і безпосередньої загрози для людини не представляє. Однак подібність цього вірусу з іншими підтипами допускає взаємообмін генетичною інформацією між ними, в результаті якого може виникнути небезпечний штам.

"Ми не можемо сказати: не турбуйтеся про це, точно так само, як ми не можемо сказати, що цей вірус не небезпечний. В даний час ми просто не знаємо", - говорить Рубен Доніс (Ruben Donis), керівник відділу молекулярної вірусології та вакцин CDC.

В даний час неясно, як поширюється вірус грипу серед летючих мишей, але оскільки найбільша кількість вірусу виявлено в шлунково-кишковому тракті, передбачається орально-фекальний шлях передачі цієї інфекції.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100