29.02.2012 20:35   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Вкрадені дитячі садочки мають бути повернені державі – К.Самойлик

Вкрадені дитячі садочки мають бути повернені державі – К.Самойлик

КИЇВ. 29 лютого. АМН. Оптимальним варіантом подолання дефіциту місць в існуючих дошкільних навчальних закладах державної та комунальної форм власності видається відновлення мережі раніше діючих дошкільних дитячих закладів шляхом повернення їх приміщень, раніше переданих для використання за іншим призначенням, для роботи з дітьми. Про це АМН сказала Секретар Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Катерина Самойлик.

Депутат зазначила, що відповідний законопроект вже зареєстрований у парламенті.

"Державне рішення завдання – дитячі садочки, які вкрадені, мають бути повернені і працювати за призначенням",- наголосила політик.

За її словами, тільки в дошкільному навчальному закладі можливе гармонійне виховання дитини.

"Насправді тільки дитячий садочок комплексно підходить до гармонійного виховання та освіти дитини – це і фізичне виховання, і естетичне, і розумове, тобто всі складові. … Краще було б повернути ось ту мізерну суму грошей, яку заплатили банкіри, власники барів, і повернути назад ті дитячі садочки", - зазначила політик.

Нагадаємо, раніше член парламентської фракції Партії регіонів, голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Максим Луцький зазначив, що місцева влада, яка продовжує ганебну практику використання дитячих садочків не за призначенням, повинна відповідати за свої дії матеріально.

"Потрібно дати місцевій владі рік для того, щоб вирішити проблему, розірвати договори з орендарями і повернути приміщення садочків у комунальну власність", - наголосив політик.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100