01.03.2012 06:02   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Косметоманія - нова хвороба 21 століття

Косметоманія - нова хвороба 21 століття

КИЇВ. 1 березня. АМН. Дослідження, проведене американськими фахівцями з Harris Interactive для організації Renfrew Center Foundation, показало: майже 50% жінок незадоволені тим, як виглядає їхнє обличчя без макіяжу, пише The Daily Mail.

Обличчя , без макіяжу в їхньому уявленні,  пов'язувалося з непривабливістю і багато жінок просто відмовлялися сприймати себе без "бойового розфарбування". З 1292 опитаних 44% заявили, що погано оцінюють себе, якщо не нафарбовані. Більш того, з них 16% впевнені: вони непривабливі без косметики. 14% відчували себе "роздягненими" і ще 14% соромилися виходити на вулицю не нафарбованими.

48% респонденток віддавали перевагу макіяжу, 32% жінок відчували себе краще з косметикою на обличчі. При цьому 44% опитаних використовували косметику для маскування недоліків. Чверть почала застосовувати косметичні продукти у віці 13 років і молодше.

На думку експертів, результати говорять про нездорове ставленні до косметики в суспільстві. Плюс, подібна поведінка може стати першим кроком до більш серйозних проблем, включаючи харчові розлади. Адріан Реслер з Renfrew Center Foundation вважає, що для сучасних жінок косметика стала засобом самозахисту, що приховує невдоволення собою і низьку самооцінку.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100