01.03.2012 09:53   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

10 млн дівчаток щорічно насильно видають заміж

10 млн дівчаток щорічно насильно видають заміж

КИЇВ. 1 березня. АМН. У Нью-Йорку продовжує роботу Комісія ООН зі становища жінок. Одна з дискусій, що викликали великий інтерес, була присвячена раннім і примусовим шлюбам. За даними ООН, щорічно близько 10 мільйонів дівчаток насильно видають заміж, повідомляє Радіо ООН,передає АМН,

Переважна більшість юних дружин - неосвічені сільські дівчата з малозабезпечених сімей. Ця проблема особливо характерна для країн третього світу, де дівчатка з бідних сімей в три рази частіше виходять заміж до 18 років, ніж їхні ровесниці в розвинених країнах.

Юний вік, відсутність життєвого досвіду, страх і матеріальна залежність від чоловіка і його сім'ї робить молодих дружин уразливими до насильства, в тому числі сексуального, і підвищує ризик зараження ВІЛ-інфекцією.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100