01.03.2012 09:54   |   Події
Автор: Анна Білоус

Минулої доби ще 1 випадок підозри кір зареєстрували в Чернігові

Минулої доби ще 1 випадок підозри кір зареєстрували в Чернігові

КИЇВ. 1 березня. АМН. На сьогоднішній день в області зареєстровано 38 випадків підозри на кір (в Борзнянському, Ічнянському, Козелецькому, Ніжинському, Чернігівському районах (по 1 випадку) та 33 - в місті Чернігові, з них 33 по юридичному коледжу). За останню добу зареєстровано 1 випадок підозри на кір по м. Чернігову (студентка медичного коледжу, госпіталізована, щеплена згідно віку). Про це АМН повідомили у прес-службі Чернігівської обласної СЕС.

Всього по Чернігівському юридичному коледжу зареєстровано 33 хворих з підозрою на кір. Встановлено заключний діагноз кір у 9 курсантів (2 лабораторно підтверджено, 7 - клінічно) та 24 хворих курсантів госпіталізовані з підозрою на кір. Всі дорослі, щеплені згідно віку (за винятком 1 особи), в основному перебіг захворювання середньої тяжкості.

Нагадаємо, джерелом інфекції в коледжі став хворий з цього ж закладу, який напередодні був у родичів у Львівській області, де в сім'ї діти хворіли на кір.

Протиепідемічні заходи тривають. Епідситуація знаходиться під контролем санепідслужби.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100