01.03.2012 10:07   |   Події
Автор: Анна Білоус

О.Тостанов відвідав Тернопільську обласну комунальну клінічну психоневрологічну лікарню

О.Тостанов відвідав Тернопільську обласну комунальну клінічну психоневрологічну лікарню

КИЇВ. 1 березня. АМН. Заступник Міністра охорони здоров'я України Олександр Толстанов відвідав жіноче психіатричне відділення Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні. Про це АМН повідомили у прес-службі Головного управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА.

У рамках робочої поїздки у Тернопільську область заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Толстанов разом із начальником головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Михайлом Буртняком  та  ректором Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського відвідав жіноче психіатричне відділення Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні.

Під час візиту  Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Толстанов відвідав церкву Святого Миколая, де йому подарували освячену ікону.

Також відбулася зустріч з колективом, на якій йшлася мова про покращання надання медичних послуг населенню, про майбутню реорганізацію системи охорони здоров’я, основні проблеми в галузі та шляхи їх вирішення.


Довідка:  відділення розгорнуте на 60 ліжок і обслуговує психічно хворих з гострими психічними станами  і  хронічним перебігом  захворювання, з аномаліями розвитку особистості в станах декомпенсації. Загальна площа відділення -  1670 м кв.


Специфічні особливості роботи відділення:  режим закритих дверей з принципом диференційованого надання вільного виходу відповідному контингенту хворих  з реабілітаційною метою, часте поступлення у відділення хворих з  тяжкими психічними розладами, які можуть являти соціальну небезпеку, спрямовану як на себе (суїцидальні), так і оточуючих, вимагають забезпечення високої якості діагностичної і лікувально-оздоровчої роботи, чіткої організації і роботи кожної ланки медперсоналу.


Відділення обслуговує пацієнтів з таких районів: Тернопільський, Чортківський, Борщівський, Бучацький, Лановецький, Кременецький, м.Тернопіль ( діл № 5).

Відділення є  клініко-діагностичним та базою кафедри  неврології, психіатрії, наркології  та медичної психології Тернопільського ДМУ ім. І.Я.Горбачевського.

Показники руху хворих  та використання ліжкового фонду за 2011 рік становить  613 чол. (596 чол. за 2010 рік ).    Отже, протягом 2011 року покращилися всі показники роботи відділення.

Велике значення має  своєчасна госпіталізація  пацієнтів в клініку, і, відповідно,  це сприяє   прискоренню виходу чи обриву психозу. Налагоджені контакти з районними психіатрами і зберігається наступність в лікуванні виписаних хворих. На всіх пацієнтів, що виписуються з відділення,  надсилаються виписки з наданням рекомендацій для подальшого амбулаторного лікування та з метою своєчасного взяття на облік і проведення підтримуючої терапії.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100