01.03.2012 10:20   |   Події
Автор: Анна Білоус

У столиці проведуть інвестконкурс на будівництво медцентру з амбулаторією сімейної медицини

У столиці проведуть інвестконкурс на будівництво медцентру з амбулаторією сімейної медицини

КИЇВ. 1 березня. АМН. У Києві проведуть інвестиційний конкурс із залучення інвестора до будівництва медичного центру із вбудованою амбулаторією сімейної медицини. Відповідне розпорядження підписав голова КМДА Олександр Попов. Про це АМн повідомили у прес-службі КМДА.

Згідно з документом медичний центр з’явиться на Харківському шосе, 121.

Сам же інвестиційний конкурс проведе постійно діюча конкурсна комісія із залучення інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури Києва.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100