01.03.2012 10:26   |   Події
Автор: Анна Білоус

На Чоботарському водоводі ліквідовано 11 проривів

На Чоботарському водоводі ліквідовано 11 проривів

КИЇВ. 1 березня. АМН. Протягом 29 лютого біля с. Володимирівка Сакського району Криму бригади комунальних служб та підрозділи МНС проводили аварійно-відновлювальні роботи на Чоботарському магістральному водоводі, де 25 та 26 лютого було виявлено 17 проривів та пошкодження засувки діаметром 300 мм.  про це АМН повідомили у прес-службі МНС.

Станом на 20:00 29 лютого ліквідовано 11 проривів. На місці події проводиться ретельне обстеження аварійної ділянки водопроводу, а також відкачка води у місцях прориву з метою підготовки до подальших аварійно-відновлювальних робіт.

З 20:00 відремонтовані ділянки магістрального водоводу почали заповнювати водою. Приблизний час наповнення мережі - 24 години, необхідний об’єм води складає близько 65 тис. куб. м води.

Нагадаємо, внаслідок аварії без водопостачання залишились понад 63 тисячі мешканців Євпаторії. Теплопостачання у місті не припинено. Наразі до житлових будинків організовано підвіз води.

Для забезпечення цілодобового режиму проведення робіт рятувальники МНС розгорнули на місці події пункт обігріву та харчування.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100