01.03.2012 10:28   |   Події
Автор: Анна Білоус

В.Янукович привітав батьків першої новонародженої в Кіровоградському перинатальному центрі

В.Янукович привітав батьків першої новонародженої в Кіровоградському перинатальному центрі

КИЇВ. 1 березня. АМН. Президент України Віктор Янукович привітав батьків першої дитини, яка з'явилася на світ у Кіровоградському обласному перинатальному центрі. Про це АМн повідомили у прес-службі Глави держави.

Глава держави побажав родині Олени та Романа Остроушків міцного здоров’я, благополуччя та родинного затишку.

Зараз мати з новонародженою дівчинкою почуваються добре – вони у післяпологовій палаті спільного перебування разом із татом.

Нагадаємо, Кіровоградський обласний перинатальний центр було відкрито 31 січня 2012 року за участю Президента України Віктора Януковича. Це перший обласний перинатальний центр, cтворений у рамках реалізації ініційованого Главою держави Національного проекту "Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства". 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100