01.03.2012 10:37   |   Події
Автор: Анна Білоус

На Львівщині вперше проведуть дні профілактики та діагностики глаукоми

На Львівщині вперше проведуть дні профілактики та діагностики глаукоми

КИЇВ. 1 березня. АМН. Головне управління охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації з 1 по 14 березня вперше проводить у  лікарсько-профілактичних закладах області акцію: "Дні діагностики та профілактики глаукоми у Львівській області". Про це АМн повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Протягом цього часу можна безкоштовно пройти обстеження на глаукому в повному обсязі. Проведення акції приурочене до Всесвітнього дня боротьби з глаукомою, який світова громадськість відзначатиме 12 березня.

Нагадаємо,  в Україні глаукома посідає друге місце серед причин інвалідності по зору та перше в контингенті накопиченості інвалідності. Щорічно в Україні виявляють 25 тисяч нових випадків захворювання на глаукому, яка серед причин сліпоти посідає друге місце.

Серед усіх офтальмологічних захворювань глаукома є найпідступнішою. Непомітно і,  як правило, безболісно вона призводить до повної незворотної втрати зору – сліпоти. Найчастіше це відбувається внаслідок підвищення очного тиску. Хоча вилікувати глаукому неможливо, сучасні методи лікування дають змогу призупинити її прогресування, зберігаючи при цьому зір і працездатність людини та запобігаючи сліпоті і інвалідності.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100