01.03.2012 10:52   |   Події
Автор: Анна Білоус

Цьогоріч на розвиток первинної медицини в Криму планується витратити 23 млн грн

Цьогоріч на розвиток первинної медицини в Криму планується витратити 23 млн грн

КИЇВ. 1 березня. АМН. У цьому році на розвиток первинної медичної допомоги містам і районам Криму планується направити 23 млн грн. Про це АМн повідомили у прес-службі Риди міністрів АРК.

Ці кошти планується спрямувати з субвенції на соціально-економічний розвиток Криму. "Необхідно 23 млн гривень перерозподілити по містах і районах для розвитку первинної медицини. Це одне з першорядних завдань", - сказав Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов.

Крім того, з метою поліпшення якості і підвищення доступності медичного обслуговування частину коштів державної субвенції планується спрямувати на закупівлю сучасного медичного обладнання для міст і районів автономії. Глава виконавчої влади АРК зазначив, що, перш за все, необхідно придбати пересувні лабораторні станції, діагностичне обладнання, мамографи, флюорографи, апарати для аналізу крові і т.д. При цьому Анатолій Могильов поставив завдання відповідним відомствам не чекати надходження субвенції і вже сьогодні зайнятися розробкою відповідної документації для проведення тендеру на закупівлю медобладнання.

Нагадаємо, цього року в рамках реформування системи охорони здоров'я в Криму планується створити 10 Центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:



Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100