01.03.2012 11:27   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

Відсьогодні голландці можуть викликати евтаназію додому

Відсьогодні голландці можуть викликати евтаназію додому

КИЇВ. 1 березня. АМН. Відсьогодні в Нідерландах почали функціонувати амбулаторні команди фахівців, які проводять процедуру евтаназії в домашніх умовах, повідомляють західні ЗМІ.

За наявності необхідних лікарських висновків, які дозволяють евтаназію, фахівці проводитимуть процедуру вдома у пацієнта. Усього створено 6 команд фахівців, які складатимуться з лікаря-евтаназіолога та медсестри.

Нагадаємо, практика евтаназії в Нідерландах була легалізована в 2002 р. Будь-який хворий, що страждає невиліковною хворобою, має право на проведення процедури, якщо перебуває при здоровому глузді і усвідомлює наслідки своїх дій. У кожному конкретному випадку рішення приймає особлива комісія, що складається з лікарів, юриста і фахівця з етики. Рішення повинні схвалити мінімум 2 лікарі.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100