01.03.2012 11:10   |   Події
Автор: Наталя Казакова

Косулі найбільше настраждалися цієї зими

Косулі найбільше настраждалися цієї зими

КИЇВ. 1 березня. АМН. Цьогорічна зима найбільшої шкоди завдала диким косулям. Про це на прес-конференції повідомив головний спеціаліст управління мисливського господарства Держагенства лісових ресурсів України Микола Мироненко. 

"В зимовий період косулі лягають на землю на відпочинок, прогрібаючи собі сніг. За цьогорічної зими, тварини не могли прогребти таку велику кількість снігу і лягали прямо на кучугури. Від цього найслабкіші особини заробили пневмонію. У тварин ця хвороба розвивається близько місяця, тобто у кінці березня ми побачимо, скільки козуль ми вже втратили. Але це природа – слабкіші мусять загинути", - розповів М. Мироненко.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100