01.03.2012 11:36   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

Вчені винайшли вакцину від гепатиту С

Вчені винайшли вакцину від гепатиту С

КИЇВ. 1 березня. АМН. Російські вчені створили вакцину, яка виводить з організму вірус гепатиту С. Про це повідомляє РІА Новости.

"Насправді це десятки років праці (науковців). І сьогодні вони показують лише свої перші результати, перші дослідження, які доводять те, що їхня ідея знайшла своє практичне застосування, і вона вилікувала конкретних людей. Гепатит С - серйозна проблема для здоров'я людини . Насправді це захворювання практично не виліковується. І, звичайно, мрія будь-якого вченого - знайти спосіб, як вилікувати ", - повідомив в ході прес-конференції член наглядової ради уральського фармацевтичного кластера Олександр Петров.

За його словами, ліки, відкриті командою професора кафедри фармакології Уральської державної медичної академії (УГМА) Сергія Родіонова, носять назву "альфафетапротеін". Торгова марка буде називатися "Профеталь".Вакцина вже протестована на 30 хворих. Вчені планують взяти на дослідження ще одну групу людей, щоб підтвердити перші результати.

Петров пояснив, що препарат буде випускатися у вигляді вакцини, яка здатна виводити з організму людини вірус гепатиту, герпесвірусної інфекції. Так, перші хворі, на яких був протестований препарат, виліковувалися повністю.

Курс лікування - місяць, ін'єкції проводяться раз на день протягом 30 днів. При цьому лікування з урахуванням всіх препаратів і аналізів буде коштувати близько 250 тис. рублів, сказав професор УГМА.

Як повідомляв АМН, в Україні гепатитом С хворіють близько 1 млн 170 тис. чоловік.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100