01.03.2012 11:52   |   Події
Автор: Наталя Казакова

Українським вовкам не загрожує зникнення

Українським вовкам не загрожує зникнення

КИЇВ. 1 березня. АМН. В Українських лісах живе близько 1200 вовків, це більш ніж достатньо для хорошої популяції виду. Про це на прес-конференції повідомив головний спеціаліст управління мисливського господарства Держагенства лісових ресурсів України Микола Мироненко. 

"Після розпаду радянського союзу в Україні почали масово вистрілювати вовків, які шкодили фермерському господарству. Мисливці тоді так захопилися, що із вовків залишилося лише 300 особин. Наразі ситуація докорінно змінилася. Немає вже того відстрілу тварин і популяція їхня росте навіть більше, ніж потрібно. Зараз нараховується 1200 голів вовків. Цим тваринам не загрожує зникнення", - сказав М. Мироненко.

За словами експерта, зараз з цього приводу не солодко фермерам.
"Фермери бідкаються через те, що їхня робота практично йде коту під хвіст. Вовк – це хижак. Він вбиває більше, ніж може винести або з'їсти", - запевнив фахівець.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100