01.03.2012 12:08   |   Події
Автор: Наталя Казакова

Укус скаженого вовка є найстрашнішим

Укус скаженого вовка є найстрашнішим

КИЇВ. 1 березня. АМН. Для людини найстрашнішим є укус скаженого вовка. Про це на прес-конференції повідомив головний спеціаліст управління мисливського господарства Держагенства лісових ресурсів України Микола Мироненко.

"Головним переносником сказу є лисиця, але найстрашнішим для людини є укус скаженого вовка. Справа в тому, що вовк – це лютий хижак. Він намагається одразу дістатися шиї. А для сказу найнебезпечнішим є ураження шиї і мязів обличчя, тому що отрута, таким чином дуже швидко потрапляє до головного мозку. В такому разі врятувати людину майже неможливо", - розповів М. Мироненко. 

За словами експерта, був випадок, коли скажений вовк, зайшов до села і покусав трьох літніх людей.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100