01.03.2012 12:25   |   Події
Автор: Юліана Матусова

Сьогодні Всесвітній день імунітету

Сьогодні Всесвітній день імунітету

КИЇВ. 1 березня. АМН. Сьогодні Всесвітній день імунітету. Цей день став відмічатися медичною спільнотою за ініціативою ВООЗ з 2002 року. 

Ціллю цього свята є привернення уваги до проблем, пов’язаних із розповсюдженням різних імунних захворювань. Також у цей день прийнято розповсюджувати інформацію про способи збереження і укріплення імунітету в цілому.

Нагадаємо, що імунна система є однією із найголовніших систем у організмі. Вона відповідає за два важливих процесу: заміна пошкоджених клітин різноманітних органів тіла і захист організму від проникнення чужорідних інфекцій.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100