01.03.2012 13:17   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

У Мережі ЛЖВ обговорили проблеми насильства над жінками

У Мережі ЛЖВ обговорили проблеми насильства над жінками

КИЇВ. 1 березня. АМН. У Всеукраїнській Мережі ЛЖВ ( люди, які живуть з ВІЛ – ред.) відбулось засідання круглого столу з обговорення результатів дослідження "Моніторинг включення індикаторів стосовно насильства щодо жінок до національної відповіді на епідемію ВІЛ та впровадження плану ЮНЕЙДС щодо жінок та дівчат". Про це АМН повідомили у прес-службі Всеукраїнської Мережі ЛЖВ.

Дослідження проводилось Мережею протягом вересня 2011 – січня 2012 в рамках всесвітньої кампанії "Жінки не чекатимуть: зупинимо насильство зараз!". 

Дослідження складається з декількох розділів, зокрема: ВІЛ/ СНІД та насильство щодо жінок: усвідомлення ситуації на національному рівні; наявність програм і послуг; Жінки - можливості і лідерство в контексті загрози ВІЛ/СНІД. 

Зібрана інформація демонструє як досягнення, так і певні прогалини в національному законодавстві та системі збору даних щодо порушень прав людини в контексті ВІЛ та насильства щодо жінок, які включають стигму та дискримінацію, перешкоди для доступу до якісних послуг, порушення конфіденційності і недоторканності приватного життя, порушення прав сексуального і репродуктивного здоров'я.

Під час круглого столу пройшло обговорення результатів дослідження за участі представників міжнародних агенцій, громадських організацій та державних установ, які працюють у сфері забезпечення гендерної рівності та боротьби з ВІЛ і насильством щодо жінок.
Нагадаємо, в Україні офіційно зареєстровано 204 тис. осіб, що живуть з ВІЛ.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100