01.03.2012 13:15   |   Події
Автор: Анна Білоус

О.Попов каже, що медичні заклади повинні отримувати лише найкращі продукти київського виробництва

О.Попов каже, що медичні заклади повинні отримувати лише найкращі продукти київського виробництва

КИЇВ. 1 березня. АМН. Саме безумовна якість продукції, а не її ціна повинна стати головним принципом тендерних закупівель міста. Передусім, це стосується харчових продуктів, котрі постачають у бюджетні установи Києва, як то школи, дитячі садки та медичні заклади. Про це АМН повідомили у прес-службі КМДА.

"Наші діти мають отримувати лише найкращу і найкориснішу продукцію. А тому головним орієнтиром у проведенні міських закупівель стане якість, а вже потім ціна. Безумовно, найкращий варіант – закуповувати таку продукцію у столичних виробників. Бо таким чином, ми ще й сприяємо пожвавленню міської економіки. Міська влада ініціює зараз розробку проектів на підтримку київських підприємств. Важливо, що бажання співпрацювати у нас двостороннє", – наголосив олова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

"Допомога дитячим будинкам, школам, сприяння розвитку дитячого та юнацького спорту – такі заходи завжди матимуть підтримку столичної влади. Столичний стандарт якості, це не тільки висока якість самої продукції, це ще й відповідний рівень соціального захисту", – наголосив Олександр Попов.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100