01.03.2012 13:30   |   Події
Автор: Дарія Шамаєва

На Дніпропетровщині вилучили майже тону макової соломки

На Дніпропетровщині вилучили майже тону макової соломки

КИЇВ. 1 березня. АМН. Під час перевірки на складi пiдприємства було виявлено 909 мiшкiв сумiшi маку з маковою соломкою, котрі в порушення лiцензiйних умов зберiгалися без охорони та з залишками вiд рослин маку. Про це АМН повідомили у прес-службі МВС.

Працівники Васильківського райвідділу міліції Дніпропетровської області провели позапланову перевiрку ТОВ в смт. Василькiвка. Дане підприємство має лiцензiю комiтету з наркоконтролю за наркотиками на право зберiгання, перевезення i знищення рослин, вiднесених до наркотичних засобiв.

Згiдно висновку НДЕКЦ пiд час вiддiлення наркотичної речовини вiд насiння маку у кожному з мiшкiв знаходиться по 967 грамiв макової соломки. Тобто загальна маса вилученої макової соломки, що зберiгалася на складi товариства, складає 879 кг. Наразі мiшки з пiдприємства вилучено, вони знаходяться пiд охороною.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100