01.03.2012 13:40   |   Події
Автор: Анна Білоус

У Києві школа та дитсадок залишилися без води

У Києві школа та дитсадок залишилися без води

КИЇВ. 1 березня. АМН. Сьогодні через пошкодження водопровідної мережі по вул. Світлицького, 31/7  у Подільському районі та по вул. Т. Шамрила, 7-А  у Шевченківському районі тимчасово без водопостачання залишились школа інтернат і дитсадок. Про це АМН повідомили у прес-службі "Київводоканалу".

Школа-інтернат№6, яка залишилася без води, розташована за адресою: вул. Світлицького (Подільський район). Для ліквідації пошкодження та відновлення водопостачання за цією адресою наразі проводяться аварійні роботи на мереж на зеленій зоні. На місці працює водовозка.

Дитсадок №621, який так само залишився без водопостачання, розташований за адресою: на вул. Т. Шамрила № 7-а (Шевченківський район). Для ліквідації пошкодження та відновлення водопостачання наразі за цією адресою проводяться аварійні роботи на водопровідній мережі на зеленій зоні. На місці з 6:00 працює водовозка.

Детальну  інформацію про перебіг ремонтних  робіт на мережі та відновлення водопостачання можна отримати, зателефонувавши  на сервісний телефон Головної диспетчерської "Київводоканалу" – 1581 (280 15 92).

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100