01.03.2012 13:42   |   Події
Автор: Наталя Казакова

26 випадків захворювання на кір зареєстрували в Харкові

26 випадків захворювання на кір зареєстрували в Харкові

У Харкові розгорнуто кампанію з профілактики кору. Про це сьогодні, 1 березня, у прес-центрі Харківської міської ради повідомила завідувачка епідеміологічного відділу Харківської міської СЕС Людмила Клещар.

З листопада в місті зафіксували 26 випадків захворювання на кір, але тільки вісім випадків уже підтвердили в лабораторії, інші діагнози ще підтверджують. Серед хворих, переважно, молоді люди від 20 до 29 років, серед них 16 студентів з трьох ВНЗ, які відвідували західні області України.

Як повідомила Людмила Клещар, вакцини проти кору в місті достатньо.

"Наближаються шкільні канікули, і ми застерігаємо батьків, щоб вони утрималися від поїздок в Західну Україну. Там поширеність кору все ще близька до епідемії", - зазначила Людмила Клещар.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100