01.03.2012 13:56   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

ВООЗ: грудне вигодовування - найкраще джерело живлення

ВООЗ: грудне вигодовування - найкраще джерело живлення

КИЇВ. 1 березня. АМН. Грудне вигодовування є одним з найефективніших способів забезпечення здоров'я та виживання дітей. Завдяки оптимальному грудному вигодовуванню і прикорму можна уникнути проблем недостатнього харчування і щорічно рятувати близько одного мільйона дитячих життів. Про це АМН повідомили в прес-службі ВООЗ.

У всьому світі винятково материнським молоком годують менше 40% немовлят у віці до шести місяців. Завдяки наданню матерям та сім'ям належної підтримки в застосуванні грудного вигодовування можна було б врятувати багато дитячих життів.

ВООЗ активно просуває грудне вигодовування в якості найкращого джерела живлення для дітей грудного та раннього віку. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100