01.03.2012 14:00   |   Події
Автор: Наталя Казакова

Експерти ВООЗ сьогодні вивчали систему вакцинації Харкова

Експерти ВООЗ сьогодні вивчали систему вакцинації Харкова

КИЇВ. 1 березня. АМН. Харків відвідали експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я UNICEF. Вони ознайомилися з роботою дитячих лікувальних установ Харкова з вакцинації.

Про це сьогодні, 1 березня, у прес-центрі Харківської міської ради повідомила заступник директора Департаменту охорони здоров'я міськради Маргарита Голубова.

Зокрема, експерти ознайомилися з роботою дитячої поліклініки №14, міського перинатального центру та Школи імунізації.

"Експерти високо оцінили роботу нашої Школи імунізації. Це перша в Україні установа такого типу, відкрита у 2008 році. Через школу щорічно проходить від 8 до 10 тис. чоловік. У цілому експерти позитивно оцінили нашу систему вакцинації. Повний звіт вони нададуть до Києва в представництво ВООЗ"​​, - зазначила Маргарита Голубова.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100