01.03.2012 14:35   |   Події
Автор: Анна Бельдій

30% випадків дитячої сліпоти можна попередити

30% випадків дитячої сліпоти можна попередити

КИЇВ. 1 березня. АМН. 30% випадків дитячої сліпоти і слабкого зору, що виникають від таких проблем як короткозорість, далекозорість та астигматизм можна профілактувати. Про це на прес-конференції заявив Юрій Барінов, головний дитячий офтальмолог МОЗ України.

"Якщо вчасно виявити у дитини проблеми із зором, то можна попередити 30% випадків дитячої сліпоти. Йдеться про захворювання, що виникають в результаті аномальної рефракції, таких як короткозорість, далекозорість, астигматизм. Якщо вчасно призначити дитині окуляри, то проблем взагалі можна уникнути" , - сказав офтальмолог.

Фахівець також підкреслив, що відповідальність за зір дитини лежить на батьках, які повинні вчасно відвести дитину до офтальмолога.

Нагадаємо, стартувала програма "Здоровий зір", в рамках якої школярам України безкоштовно перевірять зір. Цього року програма охопить 27 міст України і 155 навчальних закладів, в яких навчається більше 130 тис.школярів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100