01.03.2012 14:54   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

В АМКУ пообіцяли, що яйця подешевшають

В АМКУ пообіцяли, що яйця подешевшають

КИЇВ. 1 березня. АМН. Антимонопольний комітет визнав необґрунтованим підвищення цін на яйця в лютому і рекомендував підприємствам-реалізаторам знизити їх, передає кореспондент АМН.

На думку експертів АМК, супермаркети та інші роздрібні мережі використали своє монопольне становище і підняли ціни на яйця необґрунтовано.

"Оптово-відпускні ціни на яйця курячі в першому кварталі цього року порівняно з четвертим кварталом минулого року зросли на 18%, а роздрібні ціни зросли майже на 40%, тобто роздрібні ціни випереджають темпи зростання оптово-відпускних цін. Зокрема, у "Сільпо" роздрібні ціни в грудні були 5,5 гривень, а в лютому близько 10. Це при тому, що вартість комбікормів суттєво не змінилася, а інфляція складала менше половини відсотка", - повідомила член комітету Олена Чайковська.

Нагадаємо, рекомендації АМН є обов'язковими для виконання. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100