01.03.2012 15:00   |   Події
Автор: Наталя Казакова

Місць у дитсадках вистачить на всіх - М.Азаров

Місць у дитсадках вистачить на всіх - М.Азаров

КИЇВ. 1 березня. АМН. До кінця 2013 року уряд створить достатню кількість місць у дитсадках. Про це АМН повідомили у прес-службі КМУ.

Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив під час лекції "Як в Україні забезпечити сталий розвиток?", яку він прочитав для студентів вищих навчальних закладів під час робочої поїздки до Закарпатської області.

"До кінця наступного року проблеми з дитячими садками не буде. Буде збудовано достатню кількість дитсадків", - сказав Микола Азаров.

Нагадаємо, глава уряду підкреслив, що вирішення демографічної проблеми надзвичайно актуальне питання для Кабінету Міністрів, оскільки спостерігається тенденція до старіння населення України.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100