01.03.2012 15:03   |   Події
Автор: Анна Бельдій

В Україні дефіцит дитячих офтальмологів

В Україні дефіцит дитячих офтальмологів

КИЇВ. 1 березня. АМН. В Україні простежується значний дефіцит дитячих лікарів-офтальмологів. В деяких регіонах їх практично немає. Про це на прес-конференції заявив Юрій Барінов, головний дитячий офтальмолог МОЗ України.

"653 дитячих лікаря-офтальмолога на даний момент працюють в Україні. Цього замало. У деяких регіонах, особливо в селах Івано-Франківської області, Тернопільської, Закарпаття їх немає взагалі", - сказав фахівець.

Баринов також підкреслив, що дитячій офтальмології в Україні значно допомагають комерційні структури та комерційні офтальмологічні клініки.

Нагадаємо, стартувала програма "Здоровий зір", в рамках якої школярам України безкоштовно перевірять зір. Цього року програма охопить 27 міст України і 155 навчальних закладів, в яких навчається більше 130 тис.школярів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100