01.03.2012 15:06   |   Події
Автор: Анна Білоус

М.Азаров в Ужгороді проведе нараду з протидії паводків у Карпатському регіоні

М.Азаров в Ужгороді проведе нараду з протидії паводків у Карпатському регіоні

КИЇВ. 1 березня. АМН. Прем’єр-міністр України Микола Азаров в Ужгороді проведе нараду з протидії паводків у Карпатському регіоні. Про це Глава Уряду повідомив на брифінгу під час поїдки до Закарпатської області. Про це АМН повідомили у прес-службі КМУ.

Він відзначив, що крім керівників Закарпатської області, запрошені й представники Прикарпаття, Буковини та інших проблемних регіонів.

"Моя поїдка в область обумовлена перш за все тим, щоб розглянути питання підготовки до весняних підтоплень у всіх наших гірських областях, оскільки для них паводок, як правило, надзвичайно небезпечне і економічно затратне явище. І тому сьогодні я проведу в обласній адміністрації нараду, на якій буде розглянуті питання підготовки до весняного паводку", - повідомив Микола Азаров.

За інформацією синоптиків, підкреслив він, цьогорічний паводок не буде аномальним. Микола Азаров додав, що протипаводкова програма "Тиса" фінансується в повному обсязі. Прем’єр-міністр зауважив, що якщо під час наради з’ясується необхідність виділення додаткових коштів, то Уряд готовий на це піти.

"Під час наради я хочу послухати, вивчити ситуацію і, якщо необхідно, виділити додаткові ресурси. Поки що прогнози свідчать про те, що паводок буде звичайним, не аномально високим, тому що запаси снігу у горах не перевищують середньостатистичного рівня", - зазначив Микола Азаров.

У той же час Глава Уряду поставив завдання Міністру надзвичайних ситуацій Віктору Болозі вжити всіх заходів, щоб уникнути людських втрат.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100