01.03.2012 15:08   |   Події
Автор: Юліана Матусова

Білоруську м’ясо-молочну продукцію заборонили ввозити до України

Білоруську м’ясо-молочну продукцію заборонили ввозити до України

КИЇВ. 1 березня. АМН. Вчора Держветфітослужба видала аж дві заборони стосовно ввозу білоруської продукції на територію України. Про це на прес-конференції повідомив перший заступник голови Держветфітослужби та фітосанітарної медицини України Володимир Горжеєв.

"Вчора головним державним інспектором Держветфітослужби було прийнято рішення про тимчасове призупинення завезення з Білорусі живих свиней, м'ясо свинини, готових харчових м'ясних виробів та м'яса інших тварин, сприятливих до африканської чуми свиней. Також вчора була введена заборона на завезення молока і молочних продуктів", - зазначив він.

За словами експерта, ці дві заборони абсолютно не пов’язані між собою і це лише випадковий збіг.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100