01.03.2012 15:18   |   Події
Автор: Наталя Казакова

Виплати за народження дитини збільшаться – М.Азаров

Виплати за народження дитини збільшаться – М.Азаров

КИЇВ. 1 березня. АМН. Виплати на дитину збільшаться в Україні. Про це АМН повідомили у прес-службі КМУ. 

Як зазначив Микола Азаров, Уряд прийняв серйозну програму підтримки народжуваності в Україні.

"Для збільшення народжуваності Уряд прийняв надзвичайно серйозну велику програму і, зокрема, значно збільшив виплати при народженні дітей: на першу дитину – 50 тис. грн., на другу – 100 тис., і 150 тис. на третю і кожну наступну дитину. Можна в таких умовах народжувати?", - запитав Прем’єр-міністр студентів, на що студенти відповіли ствердно.

Прем'єр також зазначив, що процес старіння населення – це загальноєвропейська проблема.

Нагадаємо, показники народжуваності, що знижуються, і зростаюча тривалість життя змінюють демографічну ситуацію в країнах усього світу, що створює проблеми не тільки в плані пошуку способів фінансування догляду за літніми людьми, але і з точки зору ставлення до самого процесу старіння. В Україні зараз на одну працездатну особу припадає один пенсіонер.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100