01.03.2012 15:29   |   Події
Автор: Юліана Матусова

Африканська чума свиней, імовірно, зареєстрована у Білорусі

Африканська чума свиней, імовірно, зареєстрована у Білорусі

КИЇВ. 1 березня. АМН. У лютому в одному з сіл Білорусі виявили підозру на африканську чуму свиней. Про це на прес-конференції повідомив перший заступник голови Держветфітослужби та фітосанітарної медицини України Володимир Горжеєв.

"16 лютого в одному з білоруських сіл відбувалися перевірки білоруськими санітарними службами. В цьому селі ймовірно був знайдений збудник вірусу африканської чуми свиней. В сусідніх селах людям роздавали розписки, в яких йдеться про те, що протягом 14 днів до закінчення перевірки вони не повинні забивати свиней, а про всі випадки ймовірного зараження повідомлятимуть санітарній службі", - розповів він.

Експерт додав, що українська сторона припинила постачання білоруської продукції допоки Білорусь не надасть офіційного підтвердження про відсутність вірусу.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100