01.03.2012 15:58   |   Події
Автор: Юліана Матусова

Людям, які вживали білоруські молочні продукти, небезпечно хворіти

Людям, які вживали білоруські молочні продукти, небезпечно хворіти

КИЇВ. 1 березня. АМН. Якщо хворій людині лікар призначив антибіотики з тієї ж групи, що і в молочних продуктах, то вони не допоможуть. Про це на прес-конференції повідомив перший заступник голови Держветфітослужби та фітосанітарної медицини України Володимир Горжеєв.

"Люди, які вживали продукцію з залишковою кількістю антибіотиків, можуть постраждати, адже коли лікар виписує їм антибіотики для лікування і випадково це виявляться ті ж антибіотики , що людина споживала в молоці, в неї виробляються резистентні форми мікроорганізмів", - розповів він.

Експерт додав, що це є дуже небезпечним для людей, тому постачання молочної продукції з Білорусі тимчасово призупинено, а продукти, які вже є на прилавках, підлягають перевірці.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100