01.03.2012 16:36   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

На Луганщині поменшало наркозалежних

На Луганщині поменшало наркозалежних

КИЇВ. 1 березня. АМН. На Луганщині протягом минулого року знизилась кількість осіб, у яких вперше виявлено захворювання на різні форми наркозалежності. Про це АМН повідомили у прес-службі Луганської ОДА.

В рамках обласної антинаркотичної програми, на реалізацію якої з обласного бюджету направлено близько 90 тис. грн., комплексні профілактичні заходи пройшли в 24 містах і районах області.
Число підлітків, які вже спробували якійсь із видів наркотиків, знизилася до 4% опитаних. При цьому кожен п'ятий з них вважає наркоманію поширеним явищем, багато хто переконаний, що купити наркотики можна без особливих труднощів.

Нагадаємо, нещодавно столичний лікар-нарколог отримав хабарі за дві довідки про проходження курсу лікування від наркотичної залежності.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100