01.03.2012 16:36   |   Події
Автор: Анна Білоус

ГПУ: Мінсоцполітики не виконує програму реформування закладів для дітей-сиріт

ГПУ: Мінсоцполітики не виконує програму реформування закладів для дітей-сиріт

КИЇВ. 1 березня. АМН. Міністерство соціальної політики України не виконує програму "Реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування". Про це сьогодні сказав на міжвідомчій нараді  у ГПУ про стан додержання бюджетного законодавства під час виконання державних цільових програм начальник Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави Генеральної прокуратури України Сергій Домбровський, передає кореспондент АМН.

"Якщо одні програми, у першу чергу, соціальної спрямованості або не фінансуються, або фінансуються не повно, інші, доцільність яких викликає сумніви, фінансуються у значних обсягах. Міністерством соціальної політики  не виконується програма "Реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування", - розповів він.

С.Домбровський зазначив, що торік і вже нинішнього року програма не фінансувалася і кошти на її виконання не передбачалися.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100