01.03.2012 16:41   |   Події
Автор: Наталя Казакова

На Буковині захистять зайців-русаків

На Буковині захистять зайців-русаків

КИЇВ. 1 березня. АМН. Для охорони та збереження зайця-русака на території краю фахівці проводять контрольні перевірки обліку диких тварин. Про АМН повідомили у прес-службі Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області.

Виявилося, що кількість пушних звірів не відповідає звітним показникам мисливських господарств. Їх набагато менше.

Також на території Заставнівської та Кіцманської районних організацій виявлено незаконні знаряддя лову – петлі на зайця-русака.

Нині на часі вирішення питання необхідності вжиття користувачами мисливських угідь заходів щодо збільшення оптимальної чисельності зайця-русака.

Державною екологічною інспекцією розглядається можливість обмеження полювання на зайця-русака в окремих місцях в період сезону полювання 2012-2013 років, а також збільшення площ відновлювальних майданчиків.

Крім цього, ініціюються заходи щодо зменшення дозволених днів полювання на зайця-русака.
Буковинські екологи закликають користувачів мисливських угідь, єгерську службу, лісову охорону посилити контроль щодо запобігання проявів браконьєрства.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100