01.03.2012 17:15   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

Оголошено конкурс на відбір АКСМ-координаторів з питань туберкульозу

Оголошено конкурс на відбір АКСМ-координаторів з питань туберкульозу

КИЇВ. 1 березня. АМН. Оголошено конкурс на відбір координаторів з адвокації, комунікації та соціальної мобілізації з питань туберкульозу в 8 областях України. Про це АМН повідомили у прес-службі Програми "Зупинимо туберкульоз в україні".

Координатори потрібні у такі міста, як Вінниця, Волинь, Житомир, Закарпаття, Хмельницький, Суми, Тернопіль, Харків. Завданням координаторів буде забезпечення проведення протитуберкульозних заходів, допомога хворим, моніторинг ситуації у вибраному регіоні.

Об’єм наданих послуг не буде перевищувати 5 робочих днів на місяць (1 робочий день складає 8 годин). Очікуваний строк виконання послуг – до кінця 2012р. (з можливістю продовження на 2013-2015 роки).

Нагадаємо, близько 2 млрд. населення світу інфіковані мікобактерією туберкульозу.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100