01.03.2012 17:18   |   Події
Автор: Анна Білоус

І.Акімова відкриє перинатальний центр у Харкові

І.Акімова  відкриє перинатальний центр у Харкові

КИЇВ. 1 березня. АМН. 2 березня Перший заступник глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова візьме участь у відкритті Харківського регіонального перинатального центру.

Нагадаємо, у рамках реалізації  Національного проекту "Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства" в Харківській області у 2011 році розроблений проект реконструкції та переоснащення частини приміщень основного лікувального та учбово – діагностичного корпусу КЗОЗ "Обласна клінічна лікарня – Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" за адресою м. Харків, проспект Правди. Для проведення робіт з реконструкції та переоснащення регіонального перинатального центру використано 41537,9 тис. грн, в т.ч з державного бюджету – 35 тис. грн, обласного бюджету – 2474,7 тис. грн.

Як окремі підрозділи будуть створені відділення інтенсивної терапії для вагітних, роділь та породіль (6 ліжок), відділення інтенсивної терапії  новонароджених (6 ліжок), консультативна жіноча консультація, пологове відділення з індивідуальними пологовими залами та операційними, відділення постнатального догляду та реабілітації новонароджених з ліжками для виходжування недоношених на 20 ліжок.

Відділення інтенсивної терапії новонароджених дооснащено медичним обладнанням та апаратурою за рахунок Фонду Віктора Пінчука (на суму 4063,2 тис. грн.): дихальними апаратами для довготривалої штучної вентиляції легенів, в т.ч. і глибоконедоношених дітей вагою від 500 гр., неінвазивними сіпапами, кювезами для виходжування глибоконедоношених дітей, апаратами для моніторингу життєво важливих функцій, ультразвуковою апаратурою для новонароджених, лампами фототерапії тощо. Таке обладнання дає можливість надавати допомогу усім хворим новонародженим, в т.ч. дітям, які народилися           з вагою від 500 гр.

Відповідно штат центру збільшено на 103 посади, переважно за рахунок відділень, які відкрилися.

Загальна площа реконструйованих приміщень склала 3636 м площ. Для регіонального перинатального центру придбано 432 одиниці сучасного медичного обладнання.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100