01.03.2012 17:42   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

Медицина Житомирщини посіла 3 місце в Україні

Медицина Житомирщини посіла 3 місце в Україні

КИЇВ. 1 березня. АМН. За підсумками діяльності та забезпечення закладів охорони здоров'я у 2011 році Житомирщина посіла третє місце в Україні. Про це АМН повідомили у прес-службі Житомирської ОДА.

Так, протягом 2011 року відкрито відділення променевої діагностики та бактеріологічний відділ централізованої клініко-діагностичної лабораторії Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського; на базі Бердичівської центральної міської лікарні відкрита філія відділення хронічного гемодіалізу обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського на 6 діалізних місць; у м. Новограді-Волинському проведена реконструкція міської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

Також протягом року виконано складну операцію по стентуванню стовбура лівої вінцевої артерії в умовах рентген-операційної відділення ангіографії та інтервенційної радіології.

Установами та закладами охорони здоров’я області за кошти державного бюджету та інвестиційного проекту отримано медичного обладнання на загальну суму майже 4 млн. грн., з обласного бюджету виділено 4 млн. грн. для придбання сучасних рентген-комплексів. За кошти місцевих бюджетів та спонсорів у 2011 році були закуплені сучасні рентген-апарати в дитячу центральну міську лікарню м. Житомира та у Малинське міськрайТМО.

Нагадаємо, за станом здоров’я населення, діяльності та ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я, серед всіх областей найвищі показники на Черкащині.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100