01.03.2012 19:02   |   Події
Автор: Дарія Шамаєва

Законопроект щодо подолання йододефіциту в Україні незабаром представлять – Павленко

Законопроект щодо подолання йододефіциту в Україні незабаром представлять – Павленко

КИЇВ. 1 березня. АМН. "Проблема йододефіциту є надзвичайно актуальною, особливо для територій, що постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Позиція Президента України чітка – врегулювати цю проблему на законодавчому рівні"", - сказав Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко під час прес-конференції в Чернігові, повідомили АМН в прес-службі Глави держави.

"Один із шляхів – це йодування солі, її прийнятна ціна та достатня кількість у торгівельній мережі, йодування інших продуктів харчування, через які найдешевше та найпростіше давати населенню необхідну норму йоду", - сказав він.

Уповноважений Президента України з прав дитини повідомив також, що проект Закону щодо подолання йододефіциту в Україні наразі доопрацьовується та найближчим часом буде представлений.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100