01.03.2012 21:10   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Азаров доручив керівникам гірських регіонів якнайкраще підготуватись до паводків

Азаров доручив керівникам гірських регіонів якнайкраще підготуватись до паводків

КИЇВ. 1 березня. АМН. Прем’єр-міністр України Микола Азаров вимагає від керівників Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей зосередити всі зусилля на проведенні протипаводкових заходів. Відповідне доручення Глава Уряду озвучив після наради з протидії паводків у Карпатському регіоні. Про це АМН повідомили в прес-службі КМУ.

"Необхідно максимально підготуватися до можливого паводку, і всі області, керівники всіх відомств найближчим часом повинні зробити все необхідне для того, щоб була завдана мінімальна шкода від паводку", - сказав Азаров.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100