01.03.2012 23:39   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

У.Чавес вперше після операції з'явився на публіці

У.Чавес вперше після операції з'явився на публіці

КИЇВ. 1березня. АМН. Президент Венесуели Уго Чавес вперше після перенесеної операції з'явився в прямому ефірі. У ході телепередачі Чавес сказав, що відчуває себе добре, швидко відновлюється після операції.

Також Чавес розповіла глядачам, що тепер не тільки ходить, але вже може бігати. За годину до прямого ефіру віце-президент Венесуели Еліас Хауа розповів журналістам, що Чавес віддав йому величезну кількість вказівок і зажадав робочі документи на підпис. Минулого тижня Чавес заявив своєму народові, що за станом здоров'я він потребує ще однієї операції.

Нагадаємо, Чавес в червні 2011 року переніс операцію з видалення ракової пухлини, після чого пройшов 4 курсу активної хіміотерапії. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100