02.03.2012 01:34   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

ООН попереджає про небезпеку інтернет-торгівлі ліками

ООН попереджає про небезпеку інтернет-торгівлі ліками

КИЇВ. 2 березня. АМН. Як пишуть зарубіжні ЗМІ, Міжнародний комітет з контролю за наркотиками (МККН) закликав владу країн-членів ООН посилити активність щодо стримування застосування соціальних мереж та інтернету для розповсюдження нелегальних і контрафактних лікарських препаратів серед молоді.

У щорічній доповіді за 2011 р. МККН, що є органом ООН, відзначає слабкий прогрес в області заборони нелегальних інтернет-аптек і закликаэ до тіснішої співпраці між зацікавленими сторонами.

Недавнє дослідження, проведене виданням Журналу клінічної практики (Journal of Clinical Practice), показало, що близько чверті всіх електронних повідомлень припадає на спам, в якому міститься реклама фальшивих або неліцензованих лікарських препаратів.

Регуляторні органи США вживають заходів щодо заборони нелегальної торгівлі. Нещодавно вони опублікували попередження про веб-сайти, котрі рекламують різні "панацеї" проти онкозахворювань, підроблений Таміфлю (Tamiflu) і харчові добавки для лікування еректильної дисфункції.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100