02.03.2012 02:51   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Британські студенти-медики перекваліфікувалися в повій

Британські студенти-медики перекваліфікувалися в повій

КИЇВ. 2 березня. АМН. Дороге навчання в британських медичних ВИШах спровокувало сплеск проституції серед студентів. Про це студентка медичного факультету Бірмінгемського університету Джоді Діксон написала в статті, опублікованій в журналі Student BMJ, повідомляє EurekAlert!.

Діксон вивчила дані опитувань, проведених серед студентів медичних ВИШів. У них запитували, чи знають вони когось з однокурсників, хто займається проституцією, щоб платити за навчання.

У 2010 році позитивно на це питання відповіли майже десять відсотків опитаних. При цьому в 2003 році частка таких студентів становила менше чотирьох відсотків. За даними 2006 року, студентів, які заробляють на оплату навчання проституцією, знали близько шести відсотків.

Автор статті вважає, що виявлена ​​тенденція пов'язанаізі зростанням плати за навчання. Зокрема, з 2003 по 2010 рік середня вартість навчання на медичному факультеті збільшилася з 1,3 до 3 тисяч фунтів стерлінгів на рік.

Діксон також зазначила, що більша частина студентів не має можливості влаштуватися на добре оплачувану роботу під час навчання. Традиційною для учнів британських ВИШів робота в магазині або барі не дозволяє покрити високу вартість навчання медиків.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100