02.03.2012 07:11   |   Події
Автор: Ксенія Щербак

Астрологи радять активно провести сьогоднішній день

Астрологи радять активно провести сьогоднішній день

КИЇВ. 2 березня. АМН. Сьогодні 11-й місячний день. Місяць під знаком Раку. Період активних фізичних вправ. Корисно здійснювати довгі піші переходи, бігати марафони, плавати на байдарках, перепливати ставки і озера, кататися на велосипеді і так далі.

Дуже добре зараз займатися бойовими мистецтвами, але тільки без застосування холодної зброї.

На тренуваннях можна збільшувати навантаження, освоювати нові рухи і вправи. Ідеальний час для проведення спортивних змагань, фестивалів, днів здоров'я і фізичної культури. У одинадцяту місячну добу добре переходити на новий рівень в тих оздоровчих програмах, які були початі на початку місячного місяця.

Якщо ж ви проведете цей час лежачи на дивані, вдаючись до лінощів і туги, то ваш організм насправді не відпочине а навпаки, не отримає необхідної йому нової енергії. У того, хто проводить одинадцятий місячний день в пасивності, загострюються хронічні захворювання.

В 11-й місячний день важко передбачити, якою буде реакція організму на ліки, тому астрологи радять скоротити їх прийом до мінімуму. Також вони радять жінкам поставитися серйозно до хвороб, які виникли саме в цей день.

Сьогодні ліпше не переїдати. Корисним буде голодування, оскільки в одинадцяту місячну добу відбувається очищення, так як через людину "прокачується" могутній енергетичний потік.

Обов`язкова умова — все, що почали робити в 11-й день, треба доводити до кінця, не можна переривати на половині.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100