02.03.2012 08:19   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

У Петербурзі хочуть створити студентський медзагін

У Петербурзі хочуть створити  студентський медзагін

КИЇВ. 2 марта.АМН. Первинна ланка системи охорони здоров'я Петербурга відчуває дефіцит кадрів, в поліклініки необхідно залучати молодь, вважає губернатор міста Георгій Полтавченко. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

"Треба залучати молодих людей в якості молодшого і середнього персоналу. Давайте сформуємо міський студентський медзагін, який допоможе їм підвищити свій професіоналізм і заробити гроші", - сказав Г.Полтавченко на розширеній колегії міського комітету з охорони здоров'я в четвер.

Він зазначив, що в місті недостатня кількість поліклінік, особливо в нових районах. "Треба подумати, як цю проблему вирішувати: або будувати великі поліклінічні комплекси, або створювати невеликі комплекси і відкривати кабінети лікарів загальної практики", - сказав Г.Полтавченко, додавши, що місто може собі дозволити покупку приміщень для таких кабінетів та службового житла.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100