02.03.2012 10:04   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

Одноразову допомогу дітям-сиротам збільшать втричі

Одноразову допомогу дітям-сиротам збільшать втричі

КИЇВ. 2 березня. АМН. Уряд пропонує збільшити втричі одноразову допомогу дітям-сиротам, які закінчують навчальні заклади. Про це АМН повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

Відповідна норма передбачена проектом закону "Про внесення змін до статті 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування".

Зокрема, статтею 8 законопроекту запропоновано: "Випускники навчальних закладів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечуються за рахунок навчального закладу або відповідної установи праці та соціального захисту населення одягом і взуттям, а також одноразовою грошовою допомогою в розмірі шести ( наразі двох - Ред.) прожиткових мінімумів для осіб відповідного віку". Також залишається норма про те, що за бажанням випускників навчальних закладів їм може бути надана грошова компенсація в розмірі, необхідному для придбання одягу і взуття.

Нагадаємо, нещодавно Президент Росії Дмитро Медведєв підписав закон про створення спеціалізованого житлового фонду для забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100